Prosecco D.O.C. Spumante Extra Dry «Serenissima»

New

Сорт винограду - 85% -100% Glera

Походження: Провінції Тревізо, Падуя, Беллуно, Венеція, Віченца в області Венето.

Виноробство: Вино отримується з відбірного і здорового винограду, через 4 дні повної ферментації в сталевих ємкостях; після «спумантизації» в автоклавах з контрольованою температурою у відповідності зі способом Charmat.

More details

Товар відсутній на складі

грн 108.00

Технична специфікація

Тип вина Ігристе
Міцність,% 11

Більше інформации

Сорт винограду - 85% -100% Glera

Походження: Провінції Тревізо, Падуя, Беллуно, Венеція, Віченца в області Венето.

Виноробство: Вино отримується з відбірного і здорового винограду, через 4 дні повної ферментації в сталевих ємкостях; після «спумантизації» в автоклавах з контрольованою температурою у відповідності зі способом Charmat, вино фільтрують і зливають згідно ізобаричної методики, а потім розливають в пляшки. Методотом Спуманте базове вино стерильно фільтрують, необхідні цукри і вибрані спеціальні дріжджі додають потім і все поміщається в автоклав для повторного бродіння, до поки не буде досягнуто бажаного тиску.

Зберігання в погребі: Зберігати в прохолодному і темному сухому погребі, щоб підтримувати його ароматичну свіжість протягом першого року від розливу.

Колір: Світло-солом’яний із зеленуватим відблиском. Дуже піниться під час розливання потім підтримує стійкий перлаж до кінця.

Букет: Приємний, легкий, тонкий, ніжний, стійкими і фруктовий, з характерним натяком зеленого і золотого яблука з подальшими квітковими нотами.

Смакові якості: Це вино оксамитове, свіже, живе, фруктове, легке і текуче з чудовим перлажем; вино добре насичене і гармонійне, має дуже добру кислотність і ступень алкоголю; краще пити молодим.

Гастрономічні уподобання: Відмінне як аперитив. Ідеально з усіма рибними стравами, салямі і ковбасами -також добре поєднується з легкої пастою і стравами з рису, з усім білим м'ясом. Універсальне вино.

Оптимальна температура сервірування: 4-6 °С

5 Інші продукти в тій же категорії