Rosso IGT Veneto Gran Passione

0046

New

Сорт винограду -60% Merlo, 40% Corvina

Походження: Італія, Венето.

Виноробство: Традиційне бродіння червоного вина при контрольованій температурі між 25 і 27 °С. Виноград надходить з обраних виноградників, збирається на початку жовтня ууія отримання високий рівня цукру і доброго вмісту алкоголю. Виноград, природно сушать на виноградних лозах протягом приблизно 15 днів.

More details

Товар відсутній на складі

грн 269.00

Технична специфікація

Тип вина Червоне
Міцність,% 14
Походження по району Венето
Год урожая 2014

Більше інформации

Сорт винограду -60% Merlo, 40% Corvina

Походження: Італія, Венето.

Виноробство: Традиційне бродіння червоного вина при контрольованій температурі між 25 і 27 °С. Виноград надходить з обраних виноградників, збирається на початку жовтня ууія отримання високий рівня цукру і доброго вмісту алкоголю. Виноград, природно сушать на виноградних лозах протягом приблизно 15 днів. Протягом цього періоду 50% від його ваги випаровується. В'ялення винограду досягається на виноградних лозах. Це дає характерні ноти стиглих фруктів, таких як сливи і родзинки. Після акуратного ручного збирання, виноград пресується і починається бродіння; шкірки залишаються в суслі протягом тривалого періоду, щоб витягти аромати і характерний рубіновий колір. Згодом вино залишають в дубових бочках протягом приблизно 3 або 4 місяців; це старіння дає приємні ноти спецій і ванілі.

Час збирання врожаю: Початок жовтня.

Зберігання в погребі: 4 роки.

Колір: Характерний рубіновий.

Смак: Завдяки унікальному в'яленню винограду на лозі та ручному збору, це вино набуває характерних ноток стиглих фруктів, таких як сливи і родзинки та має міцну структуру.

Гастрономічні уподобання: Чудове вино для смаженого м'яса і м'яса на грилі. Ідеально поєднується зі стравами з дичини. Відмінне зі зрілими твердими сирами.

Оптимальна температура сервірування: 18-20 °С

З цим товаром купують