Salento IGT Rosso Verso

0047

New

Сорт винограду - 60% Negroamoro, 35% Primitive», 5% Malvasia Nera

Походження: Італія, Апулія, Саленто.

Виноробство: Виноград надходить з обраних виноградників в регіоні Саленто, зібраний на початку жовтня з високим рівнем цукру і добрим вмістом алкоголю.

More details

Товар відсутній на складі

грн 274.00

Технична специфікація

Тип вина Червоне
Міцність,% 14
Походження по району Апулия
Год урожая 2014

Більше інформации

Сорт винограду - 60% Negroamoro, 35% Primitive», 5% Malvasia Nera

Походження: Італія, Апулія, Саленто.

Виноробство: Виноград надходить з обраних виноградників в регіоні Саленто, зібраний на початку жовтня з високим рівнем цукру і добрим вмістом алкоголю. Після акуратного ручного збирання, виноград пресується і починається бродіння; шкірки залишаються в суслі протягом тривалого періоду, щоб витягти аромати і характерний насичений темно-червоний колір. Традиційне бродіння для червоного вина при контрольованій температурі між 25 і 27 °С.

Час збирання врожаю: Кінець вересня/початок жовтня.

Зберігання в погребі: 4 роки.

Колір: Насичений темно-червоний.

Смак: Пізнє дозрівання дає характерні нотки стиглих і висушених фруктів, таких як сливи і родзинки. Нетривале витримування в дубовій тарі дає приємні нотки шоколаду і прянощів, що робить це вино гармонійним і збалансованим, приємним і зрілим.

Гастрономічні уподобання: Розкішне вино для смаженого м'яса та страв з м'яса диких тварин таких як дикий кабан і олень. Відмінне зі зрілими і солоними твердими сирами. Також є гарним вином для медитації.

Оптимальна температура сервірування: 18-20 °С

З цим товаром купують