Merlot IGT Veneto BIO

0019

New

Сорт винограду - 100% Мерло

Походженя: Венето.

Виноробство: З добірних і здорових сортів винограду, проходить процес мацерації плодів в резервуарах з нержавіючої сталі. Процес ферментації проходить при контрольованою температурі, яка не перевищує 24 °С

More details

Товар відсутній на складі

грн 203.00

Технична специфікація

Тип вина Червоне
Міцність,% 12,5
Год 2016

Більше інформации

Сорт винограду - 100% Мерло

Походженя: Венето.

Виноробство: З добірних і здорових сортів винограду, проходить процес мацерації плодів в резервуарах з нержавіючої сталі. Процес ферментації проходить при контрольованою температурі, яка не перевищує 24 °С; згідно з інструкціями енолога, вино щодня перекачується. Після алкогольної ферментації, вино декантують і поміщають в резервуари з нержавіючої сталі, де воно повністю завершує процес бродіння, потім вино тричі фільтрують і розливають в пляшки.

Умови зберігання: У винних погребах з контрольованою вологістю при температурі від 10 до 12 °С. Вік старіння цього вина може перевищувати 1-3 роки.

Колір: Насичений рубіновий з фіолетовим відтінком.

Букет: Характерний і тонкий з легкими нотками малини, зморшків і ожини. На завершення можуть бути присутніми нотки зеленого перцю.

Смакові якості: Вино збалансоване, сухе, приємне, насичене і гармонійне; має гарний зміст дубильний речовин, хорошу кислотність і алкоголь; зберігає стійкий смак і запрошує до наступного ковтка.

Гастрономічні уподобання: Підходить до легких страв традиційної кухні і для веганської кухні.

Оптимальна температура сервірування: 18 °С

З цим товаром купують