Sale!

Aglianico l.G.T. del beneventano «Vintage»

0031

New

Кампанія, Беневенто.

Сорт винограду 100% Агліаніко

Після того, як на винний завод прийняли виноград, його відокремлюють від стебла і пошкоджують, фаза бродіння починається тоді, коли додають ретельно відібрані дріжджі.

More details

Товар відсутній на складі

грн 212.00

Технична специфікація

Тип вина Червоне
Міцність,% 14

Більше інформации

Походження: Кампанія, Беневенто.

Виноробство: Після того, як на винноий завод прийняли виноград, його відокремлюють від стебла і видавлюють, фаза бродіння починається тоді, коли додають ретельно відібрані дріжджі. Бродіння відбувається при контрольованій температурі від 24 до 28 °С протягом 8-10 днів. Крім того, під час 2-го, 5-го і 8-го дня роблять пробу на відповідність з кольором і відтінком вина. Після процесу м'якого пресування, шкірку винограду сорту Сіра зливають, при температурі 22-24 ° С створюються найкращі умови для ферментації і яблучно-молочного бродіння, коли ця фаза завершується вино можна зливати в резервуари з нержавіючої сталі для витримки від 3 до 6 місяців.

Умови зберігання: У винних погребах з контрольованою вологістю, без різких змін температури, освітлення не повинно бути інтенсивним. Ідеальна температура зберігання повинна бути між 12 та 16 °С

Колір: Темний, інтригуючий, рубіново-червоний з пурпурними відтінками.

Букет: Приємні нотки вишні та червоних ягід з відтінками ванілі і спецій.

Смакові якості: Елегантний і теплий, виразний вишневий смак, з нотами сливи та спецій.

Гастрономічні уподобання: Смакує зі смаженим червоним м'ясом та зрілими сортами сиру.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: