Pinot Grigio l.G.T. Veneto «Serenissima»

0027

New

Сорт винограду - 100% Піно Гріджіо.

Походження: Венето.

Виноробство: З добірних і здорових сортів винограду, 3-денна мацерація в сталевих чанах; після алкогольної ферментації, вино декантують в сталевих резервуарах, де завершується процес ферментації 

More details

Товар відсутній на складі

грн 132.00

Технична специфікація

Тип вина Біле
Міцність,% 12
Год 2016
Год урожая 2015

Більше інформации

Сорт винограду - 100% Піно Гріджіо.

Походження: Венето.

Виноробство: З добірних і здорових сортів винограду, 3-денна мацерація в сталевих чанах; після алкогольної ферментації, вино декантують в сталевих резервуарах, де завершується процес ферментації (після початкової стадії декантування); згодом вино фільтрують, декантують і розливають в пляшки.

Умови зберігання: У винних погребах з контрольованою вологістю при температурі від 10 до 12 °С Вживати найкраще молоде вино.

Колір: Солом'яно-жовтий.

Букет: Приємний, ніжний, фруктовий, характерний, інтенсивний і нагадує яблуко та інжир.

Смакові якості: Сухий і оксамитовий, смачний і фруктовий з легким присмаком гіркого мигдалю; добре насичений і гармонійний, має хорошу кислотність і алкогольний ступінь, стійкий смак, найкраще вживати вино в молодому вигляді.

Гастрономічні уподобання: Чудове як аперитив, ідеальне з салатами з морепродуктів та інших страв з риби і ракоподібних. Ідеальне до білого м'яса, відвареної, смаженої риби та рибою на грилі.

Оптимальна температура сервірування: 10-12 °С

З цим товаром купують

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: