Знижена ціна!

Fiano Di Avellino DOCG Lapilli 2014

0044

New

Сорт винограду - 100% Fiano Di Avellino.

Походження: Італія, Кампанія, Авелліно.

Виноробство: Фіано древній виноград римського походження, і був названий латинським щоб відрізнити його від винограду грецького походження. Його назва походить від свого початкового імені Apianus або Apiane.

More details

Товар відсутній на складі

грн 268.80

-20%

грн 336.00

Технична специфікація

Тип вина Біле
Міцність,% 13
Год урожая 2015

Більше інформации

Сорт винограду - 100% Fiano Di Avellino.

Походження: Італія, Кампанія, Авелліно.

Виноробство: Фіано древній виноград римського походження, і був названий латинським щоб відрізнити його від винограду грецького походження. Його назва походить від свого початкового імені Apianus або Apiane, який в свою чергу пов'язаний з давнім латинського словом «бджола», так як бджоли любили цей виноград що добре дозрівав і містив значну кількість цукру. Виноградна лоза добре росте як на вулканічних ґрунтах так і на глинястих. Виноградники розташовані на південно-східних схилах на висоті 400 метрів над рівнем моря, навколишнім лозам 10 років. Виноград збирають в кінці жовтня і після бродіння, вино проводять 3 місяці осідаючи в чанах з нержавіючої сталі, перед подальшим розлиттям в пляшки.

Колір: Золотисто-жовтий.

Смак: Свіжий і складний аромат з пряними нотками, які змішуються з нотками квітів липи, акації і меду. Характерною рисою цього вино є поєднання ноток абрикоса і апельсинової цедри з подальшим довгим післясмаком смаженого лісового горіха.

Гастрономічні уподобання: Ідеально підходить до рибних страв, пасти з молюсками, овочевого різотто, білого м'яса і моцарелли di Bufala.

Оптимальна температура сервірування: 10-12 °С.

З цим товаром купують

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

21 Інші продукти в тій же категорії