Fiano Di Avellino DOCG Lapilli 2014

0044

New

Сорт винограду - 100% Fiano Di Avellino.

Походження: Італія, Кампанія, Авелліно.

Виноробство: Фіано древній виноград римського походження, і був названий латинським щоб відрізнити його від винограду грецького походження. Його назва походить від свого початкового імені Apianus або Apiane.

More details

Товар відсутній на складі

грн 336.00

Технична специфікація

Тип вина Біле
Міцність,% 13
Год урожая 2015

Більше інформации

Сорт винограду - 100% Fiano Di Avellino.

Походження: Італія, Кампанія, Авелліно.

Виноробство: Фіано древній виноград римського походження, і був названий латинським щоб відрізнити його від винограду грецького походження. Його назва походить від свого початкового імені Apianus або Apiane, який в свою чергу пов'язаний з давнім латинського словом «бджола», так як бджоли любили цей виноград що добре дозрівав і містив значну кількість цукру. Виноградна лоза добре росте як на вулканічних ґрунтах так і на глинястих. Виноградники розташовані на південно-східних схилах на висоті 400 метрів над рівнем моря, навколишнім лозам 10 років. Виноград збирають в кінці жовтня і після бродіння, вино проводять 3 місяці осідаючи в чанах з нержавіючої сталі, перед подальшим розлиттям в пляшки.

Колір: Золотисто-жовтий.

Смак: Свіжий і складний аромат з пряними нотками, які змішуються з нотками квітів липи, акації і меду. Характерною рисою цього вино є поєднання ноток абрикоса і апельсинової цедри з подальшим довгим післясмаком смаженого лісового горіха.

Гастрономічні уподобання: Ідеально підходить до рибних страв, пасти з молюсками, овочевого різотто, білого м'яса і моцарелли di Bufala.

Оптимальна температура сервірування: 10-12 °С.

З цим товаром купують

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

1 Інші продукти в тій же категорії