Greco Di Tufo DOCG Lapilli 2014

0045

New

Виноробство: Greco Di Tufo є одним з найстаріших сортів винограду в провінції Авелліно привезений в область Тофу греками в першому столітті до нашої ери. Виноградники розташовані на південних схилах на висоті 500 метрів над рівнем моря, лозам близько 20 років. Виноград збирають в кінці жовтня і після бродіння проводить 3 місяці осідаючи в чанах, перед подальшим розлиттям в пляшки.

More details

Товар відсутній на складі

грн 336.00

Технична специфікація

Год урожая 2015

Більше інформации

СОРТ ВИНОГРАДУ - 100% Greco Di Tufo

Походження: Італія, Кампанія, Авелліно.

Виноробство: Greco Di Tufo є одним з найстаріших сортів винограду в провінції Авелліно привезений в область Тофу греками в першому столітті до нашої ери. Виноградники розташовані на південних схилах на висоті 500 метрів над рівнем моря, лозам близько 20 років. Виноград збирають в кінці жовтня і після бродіння проводить 3 місяці осідаючи в чанах з нержавіючої сталі, перед подальшим розлиттям в пляшки.

Колір: Світло-жовтий.

Смак: 3 нотками абрикосу, груші, яблуні, персика, мигдалю, з відтінками шавлії і мінералу. Бездоганна кислинка, що нагадує стиглі фрукти з дуже м'яким і ароматним присмаком.

Гастрономічні Особливо: підходить для супроводу уподобання овочевих супів, білого м'яса, молюсків та страв на основі морепродуктів.

Оптимальна температура сервірування: 10-12 °С.

З цим товаром купують

1 Інші продукти в тій же категорії