Moscato Frizzante l.G.T. Veneto

0014

New

СОРТ ВИНОГРАДУ: 100% Мускат

Походження: Венето. Виноградники Тревізо, що лежать на берегах річок Силе та П'яве.

Виноробство: Збір може початися коли виноград досяг піку збалансованої зрілості. Виноград, що постачається на виноробню, відокремлюють від стебел і обов’язково від шкірки. Охолоджене сусло декантують і фільтрують, потім зберігають при температурі 0-2 °С.

More details

Товар відсутній на складі

грн 209.00

Технична специфікація

Тип вина Біле
Міцність,% 7,5
Год 2015

Більше інформации

Походження: Венето. Виноградники Тревізо, що лежать на берегах річок Силе та П'яве.

Виноробство: Збір може початися коли виноград досяг піку збалансованої зрілості. Виноград, що поставляється на виноробню, відокремлюють від стебел і обов’язково від шкірки. Охолоджене сусло декантують і фільтрують, потім зберігають при температурі 0-2 °С. Сусло поміщають в бродильний чан і додають спеціально підібрані дріжджі. Згодом сусло переміщують в сталевий автоклав для вторинної ферментації для досягнення тиску destre (це значення в межах від 2,00 до 2,50 АТМ (бар)). У цей момент ігристе вино охолоджується до -2 °С, щоб зберегти залишок цукру і специфічний аромат. Через 10 днів цих умов вино готове до ізобаричної фільтрації і розливу.

Умови зберігання 1 вік: Найкраще зберігати в прохолодному і темному підвалі - зверніть увагу, що його пік аромату і свіжості проявляється протягом першого року після розливу.

Колір: Хороший рівень піни, жовтий тон з ніжними нотками зеленого. Блискучий і живий в келиху.

Букет: Сприймається на перший погляд, елегантні, ніжні, ароматні, чіткі ноти апельсина, абрикоса, персика та троянди.

Смакові якості: Відмінне введення, підкреслено ретельно збалансованим перлажем, який несе в собі відчуття солодкості, кислотності і якоїсь солоності.

Гастрономічні уподобання: Відмінне з випічкою, варенням, свіжими фруктами або тістечками. Також дуже приємне як самостійний напій.

Оптимальна температура сервування 8-10 С.

З цим товаром купують

1 Інші продукти в тій же категорії