Pinot Grigio l.G.T. Veneto BIO

0010

New

Сорт винограду: 100 Піно Гріджио

Виноробство: 3 добірних і здорових сортів винограду, проходить процес мацерації плодів протягом трьох днів в резервуарах з нержавіючої сталі; після алкогольної ферментації, вино декантують і поміщають в резервуари з нержавіючої сталі, де воно повністю завершує процес бродіння.

More details

Товар відсутній на складі

грн 203.00

Технична специфікація

Тип вина Біле
Міцність,% 12,5
Год 2016

Більше інформации

Виноробство: 3 добірних і здорових сортів винограду, проходить процес мацерації плодів протягом трьох днів в резервуарах з нержавіючої сталі; після алкогольної ферментації, вино декантують і поміщають в резервуари з нержавіючої сталі, де воно повністю завершує процес бродіння (після першого етапу декантування), в подальшому вино фільтрують, декантують і розливають в пляшки.

Умови зберігання: У винних погребах з контрольованою вологістю при температурі від 10 до 12 °С. Вживати найкраще молоде вино.

Колір: Солом'яно-жовтий.

Букет: Приємний і витончений, фруктовий, сповнений ароматом яблука і фініків.

Смакові якості: Сухий і оксамитовий, фруктовий з легким присмаком гіркого мигдалю; тіло вина середньо виражене, гармонійне, хороша кислотність і алкоголь, дуже стійкий смак, найкраще вживати вино в молодому вигляді.

Гастрономічні уподобання: Підходить до легких страв традиційної кухні, зокрема, і для веганської і вегетаріанської кухні.

З цим товаром купують

1 Інші продукти в тій же категорії