Лідери продажів

List of products by manufacturer 47 Anno Domini

47 Anno Domini бере свою назву від дати «47 рік нашої ери», коли було завершено будівництво однієї з найважливіших римських доріг «Claudia Augusta» на замовлення імператора Клавдія.

47 Anno Domini бере свою назву від дати «47 рік нашої ери», коли було завершено будівництво однієї з найважливіших римських доріг «Claudia Augusta» на замовлення імператора Клавдія. 25 гектарів виноградників виноробні ростуть уздовж цієї історичної дороги.
47 AD являє собою сучасну виноробню, що зручно розташована у всього в декількох кілометрах від узбережжя Адріатики і в безпосередній близькості від історичного центру міста Тревізо. Родючі, багаті глинясті і мінералізовані грунти довкола річки П'яве надають винам 47 Anno Domini характеру та особистих рис. Жорсткий грунт що нелегко обробляється передає ці якості від винограду вину, підкреслюючи солодкість і смакові якості грона.
Традиційні виноградні сорти Cabarnet Sauvignon, Merlot та інших місцеві сорти, такі як Raboso і Carmenere дозволяють робити різноманітні купажі які створюють широкий вибір вин 47 Anno Domini. Ну і звичайно різноманіття сортів Prosecco: frizzante, spumante і негазоване.
Двадцять п'ять гектарів виноградників обладнані підземним дренажем, сучасними системами вирощування з високою інноваційною системою виноградарства, яка дозволяє здійснювати механічним способом обрізку, збір врожаю та різні виноградарські роботи. Всі роботи виконується з повагою до довкілля і з використанням неінвазивних методів.
У процесі виноробства у повній мірі використовуються сучасні технології. Команда фахівців постійно контролює хімічні, мікробіологічні та органолептичні властивості продукту.Нагороди та досягнення на міжнародних та італійських конкурсах:


Miami Wine and Food Best in Glass competition 2011
Moscato Frizzante IGT Veneto GOLD MEDAL
Dama D'oro Enoconegliano 2013
Merlot Venezia DOC "Sottovoce" 2012 GOLD MEDAL Dama D'oro Enoconegliano 2015 BATISTA Cabernet-Meriot I.G.T. 2009 SILVER MEDAL Concours Mondial de Bruxelles 2014
Raboso DOC Piave 2009 GOLD MEDAL Garbin Vino Rosso 2011 SILVER MEDAL Concours Mundus Vini Meininger 2015
Raboso DOC Piave 2012 GOLD MEDAL Garbin Vino Rosso 2011 SILVER MEDAL

Більше

No products for this manufacturer.