Лідери продажів

List of products by manufacturer Nani Rizzi

NANI RIZZI, сімейна компанія в Valdobbiadene, вирощує і виробляє високоякісний Prosecco з 1887, використовуючи виноград з пагорбів Guia (Valdobbiadene) і безпосередньо здійснює процес виноробства.

NANI RIZZI, сімейна компанія в Valdobbiadene, вирощує і виробляє високоякісний Prosecco з 1887, використовуючи виноград з пагорбів Guia (Valdobbiadene) і безпосередньо здійснює процес виноробства. Спадкоємець великої і давньої традиції виноградарства та виробництва Деніс Спанйол продовжує роботу, яку розпочав його дід Джованні, відомий як «Nani Rizzi», а потім продовжив його батько Ерджі. Секрет успіху Nani Rizzi у незмінній пристрасті до виноградників і довкілля місцевості де знаходиться компанія. Все починається з дорогоцінного винограду «Glera», вирощеного на відомих і мальовничих пагорбів Valdobbiadene: завдяки поєднанню традиційних методів і технологічних інновацій, виноград перетворюється в відмінний і високоякісний продукт.
Результатом є широкий спектр ігристих вин розділений на 3 різних види продукції: CRU Nani Rizzi, DOCG Nani Rizzi і DOC Nani Rizzi, які представляють принади та перевагу території вирощування.
Різні характеристики і типології доступні у відповідності до різних потреб клієнтів.

Більше

No products for this manufacturer.