Лідери продажів

List of products by manufacturer Botter

Компанія була заснована Карло Боттер в 1928 році як невеликий бізнес з продажу місцевих вин Венето в бочках і бутлях. Вона зробила перший важливий крок вперед з приходом другого покоління родини.

Компанія була заснована Карло Боттер в 1928 році як невеликий бізнес з продажу місцевих вин Венето в бочках і бутлях. Вона зробила перший важливий крок вперед з приходом другого покоління родини. Після Другої світової війни, брати Арнальдо і Енцо розпочалися продажі вина в пляшках. Вони збільшили присутність фірми на ринку Італії і найголовніше - вони започаткували постійний процес поширення продукції в інших країнах, які стануть основним джерелом доходу компанії.


У 1970-х і 1980-х роках компанія Botter йшла в ногу із зростаючим міжнародним ринком і змогла розширити асортимент. Деякі з її вин Veneto були зроблені на сімейній землі в Motta di Livenza, недалеко від Тревізо. До них приєдналися інші вина, вироблені в головних винних регіонах Італії, а також виробництво і продаж виноградного соку.


Широкий асортимент продуктів, багато з яких вироблені з винограду місцевоїлози, підкреслює мультитери- торіальний підхід, який охоплює всю Італію з півночі на південь.


Вибір вин від Венето до Сицилії і Апулії вимальовує карту італійської енологічної культури та смаку, і розкриває загальну пристрасть.


У компанії ретельно стежать за кожним етапом виробничого процесу і можуть гарантувати оптимальний процес і якість продукту завдяки ноу-хау і значним інвестиціям в передові технології і системи. Енологічна лабораторія систематично перевіряє і оцінює якість, щоб гарантувати відповідність стандартам і угодами компанії.


Кінцева мета Botter полягає в тому, щоб і задовольнити клієнтів, які знаходяться в центрі всього, що робить компанія.


Нагороди та досягнення на міжнародних та італійських конкурсах


Selection Mondial des Vins Canada


Salento Verso 2013 Silver medal
Berliner wine Trophy


Rosso igt Salento Verso 2013 Silver medal IWSC


Rosso igt Salento Verso 2013 Silver medal Decanter


Rosso igt Veneto Gran Passione 2013 Bronze medal International wine Challenge


Rosso igt Veneto Gran Passione 2013 Bronze medal Rosso igt Salento Verso 2013 Bronze medal Mundus Vini


Rosso igt Veneto Gran Passione 2013 Silver medal Monde Selection Bruxelles


Rosso igt Veneto Gran Passione 2013 Silver medal China Wine & Spirits awards


Rosso igt Salento Verso 2013 Double Gold medal Rosso igt Veneto Gran Passione 2013 Double Gold medal

Більше

No products for this manufacturer.