Лідери продажів

List of products by manufacturer Astoria

Підприємство Astoria було засноване в 1987 р. Паоло і Джорджо Полегато представниками сім'ї виноробів з великим традиціями. За основу було взято якість, що є предметом гордості і по цей день.

Підприємство Astoria було засноване в 1987 р. Паоло і Джорджо Полегато представниками сім'ї виноробів з великим традиціями. За основу було взято якість, що є предметом гордості і по цей день.
Astoria пропонує вина, вироблені на власному сільськогосподарському підприємстві «Володіння Val De Brun» в Рефронтоло, в серці зони DOCG (Найменування перевіреного і гарантованого походження) Конельяно - Вальдобб'ядене.
Сорок гектарів, розташованих в одній з найоптимальніших виноробних зон Італії, знаменитої завдяки своєму клімату, становлять принадність його пагорбів і гармонійних ліній виноградників.
Підприємство пов'язало своє ім'я з типовим енологічним продуктом регіону Венето: PROSECCO, і саме завдяки цьому вінтажному вину (Millesimato) воно зібрало з плином часу безліч нагород, найзначніша - Велика Золота Медаль на Міжнародному Енологічному Конкурсі Vinitaly у Вероні. Prosecco DOCG Millesimato разом з Refrontolo Passito DOCG є істинними скарбами підприємства.
Але Astoria виробляє не тільки Prosecco, але й бочкове вино, таке як Colli di Conegliano DOCG, Crevada та Croder, вдаючись до технічних консультацій висококомпетентного і авторитетного персоналу. Традиції, інновації, якість і креативний марке-тинг виражаються в численних преміях, отриманих співробітниками виноробні. Завдя-ки увазі, яку приділяють «креативній упаковці» гламурний стиль підприємства набуває смаку та форми і в найбільш трендових закладах сьогодення. При цьому, однак, ні на хви-лину не випускається з виду пильна і ненав'язлива увага, яку Astoria Vini приділяє соціальній сфері, проводячи численні благодійні акції.


Нагороди та досягнення на міжнародних та італійських конкурсах IWSC


Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Millesimato 015 Extra Dry 2015 Bronze 2016 Decanter


Astoria Prosecco di Conegliano Valdobbiadene Superiore Bronze 2016


Mundus Vini


Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Millesimato Oil Extra Dry Silver medal Ultimate Wine Challege


Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Millesimato Oil Extra Dry 92 points


Astoria Prosecco Superiore Treviso Extra Dry 91 points Los Angeles International Wine & Spirits Competition


Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Millesimato 010 Extra Dry Gold Medal Award 94 Points Astoria Prosecco Superiore Treviso Extra Dry Gold Medal Award 92 Points Cervim


Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Brut Casa Vittorino 2013 Medaille d'OR 2014 AWC Vienna International Wine Challenge Astoria Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Brut Casa Vittorino 2012 Silver China Wine & Spirits awards Moscato Fashion Victim 2015 Gold Medal New York International Wine Competition Prosecco Winery of the Year for 2015

Більше

No products for this manufacturer.